KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12803022
nr 1280 3022
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Blandteknik, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. "Dykaren". Utförd på papper. Signerad. Motivet: 45x53 cm
Utrop:
7.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:20:21
4/10 14:15:50
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson